آموزش کسب درآمد از اینستاگرام – گام اول

آموزش کسب درآمد اینستاگرام جلد 1
آموزش کسب درآمد اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام :

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در هر زمینه ای است که بشه باهاش عکس انداخت .

زمینه هایی چون تصاویر غذاهای لذید ،شور و هیجانات سفر ، لذتهای مهمانی و پارتی ها ، نشان دادن خوشگلی و خوش هیکلی ، دورهمی دوستان و آشنایان ، لباسهای عجیب و غریب ، مدهای فشن و هر لحظه به لحظه هایی که بتوان آنرا به تصویر کشید و به اشتراک گذاشت .

همین باعث شده است تا اینکه به رسانه ای بسیار محبوب در دنیا تبدیل شود .

مواردی که در بالا عرض کردم مواردی است که مردم حاضرند برایش پول بپردازند و خاطره هایشان را در قالب فیلم و تصویر به دیگران نشان دهند..

در دنیای موبایلی امروزه هر فردی روزانه حداقل ۲ ساعت با تلفن همراه خود مشغول است (زنگ، پیامک، بازی و …) .

در این میان یک شبکه اجتماعی سیار وجود دارد که همیشه بر روی تلفن همراه نصب است و میتوان هر زمانی که نیاز باشد سری به آن زد.

در دنیای امروز برای راه اندازی یک کسب و کار موفق چیزی که مهم میباشد ، راه رسیدن و ارتباط با مشتری است ، و چه چیزی بهتر از یک شبکه اجتماعی که فرد هر روز مرتبا آن را چک میکند ؟

بنابراین اگر دقیق بیندیشیم میفهمیم که به راحتی میشود از اینستاگرام  کسب درآمد کرد.

پس از اینکه تعداد فالورهای شما به بیش از ۲۰ هزار رسید شما میتوانید به یکی از روشهای زیر کسب درآمد کنید.

 این مقاله رو هم از دست ندهید : “ارسال فیلم و کلیپ با زیرنویس در تلگرام

 

کسب درآمد از اینستاگرام  به ۴ روش انجام میشود :

۱- فروش مستقیم کالا یا محصولات 

Sell product In Instagram
Sell product In Instagram

این روش مخصوص کسانی است که دارای شرکت ، مغازه یا فروشگاه اینترنتی میباشند.

اگر شما یکی از تولید کنندگان وسایل شخصی ، اداری یا صنعتی و .. می باشید ، یا در زمینه خوراک ، پوشاک ، وسایل آشپزخانه و هر چه که به فروش اجناس فیزیکی یا دانلودی ختم میشود ، فعالیت دارید . میتوانید پس از بدست آوردن تعداد کثیری Follower از طریق گذاشتن تصویر محصول خود در Insta و تیلیغ و تخفیف قیمت آن ، کسب درآمد کنید.

 

۲-تبلیغات محصول دیگران 

برای اینکه دیگران به شما اعتماد کنند و تصویر محصولاتشان را برای تبلیغات به Page شما بسپارند باید حداقل ۱۰۰ هزار Follower  در صفحه اینستاگرام خود داشته باشید. هر چقدر افراد بیشتری Page  شما  را Follow کنند احتمال درصد خرید نیز بالاتر می رود.

به عنوان مثال اگر درصد خرید را ۰٫۲ %  (۲ دهم) درصد در نظر بگیریم و شما ۱۰۰ هزار فالوور داشته باشید تقریبا ۲۰۰ نفر پس از دیدن محصول خرید میکنند. و اگر محصول ۱۰ هزار تومان قیمت داشته باشد این یعنی فروش ۲ میلیون تومان در یک تبلیغ شبانه !! منطقی است که افراد به شما جهت چند ساعت تبلیغات محصولشان ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کنند . یعنی ماهانه ۳ میلیون تومان کسب درآمد از اینستاگرام  از طریق تبلیغات. 

۳-خرید و فروش صفحات با فالورهای زیاد

Sell Page In Instagram
Sell Page In Instagram

پس از اینکه تعداد فالورها از یک مقداری بیشتر شد (تقریبا بیشتر از ۵۰ هزار فالوور) ، فرد میتواند با مراجعه به پیجهای دلال صفحات فالوور به صورت مجازی در دنیای اینترنت ، یوزر و پسورد صفحه خودش را به فروش گذاشته و از این راه کسب درآمد کند. خیلی از افراد هستند که بیش از ۱۰ یا حتی ۲۰ صفحه در اینستاگرام دارند و با روشهای درست یا نادرست اقدام به جذب فالوور نموده و درنهایت آگهی میدهند “پیج زیر با قیمت ۳ میلیون تومان و ۵۰ هزار فالور به فروش میرسد…”

 

ادامه این مقاله رو هم از دست ببینید : “آموزش درآمد از اینستاگرام – گام دوم

 

۴- برند سازی و کسب درآمد

این روش که بهترین روش کسب درآمد از اینستاگرام میباشد ، مختص صاحبان کسب‌وکارهاست که از پتانسیل شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام برای توسعه برند و بازاریابی محصولات خود استفاده می‌کنند.

در این روش محصولات و قیمتشان مانند موارد ۱ و۲ و۳ بالا در اینستاگرام گذاشته نمی شود . بلکه به جای فروش مستقیم محصولات ، سعی در توضیح مزایای محصولات به مشتری و هدایت کردن افراد به محل اصلی عرضه محصولات خود که وب‌سایت یا فروشگاه است دارند. سپس مقاله ای در رابطه با محصولاتشان و رموزی که افراد در باره آن محصول نمیدانند در اختیار وی قرار میدهند . هرگز در سایت به کاربر پیشنهاد خرید محصول داده نمی شوذ بلکه کاری میکنند که کاربران از اینکه شما در آن محصول متخصص هستید اطمینان پیدا کنند. پس از اینکه اعتماد افراد جلب شد میتوانند به جای یک محصول بسیاری از محصولاتشان را به آنها فروخته و به  کسب درآمد بالایی برسند.

در گامهای بعدی آموزش کسب درآمد از اینستاگرام به چگونگی ایجاد Page ، روش نامگذاری ، تصویر مرتبط و جذاب ، روشهای درست و نادرست جذب فالوور و … میپردازیم …

اجازه کپی آزاد است

اینجا محل تبلیغات شماست
اینجا محل تبلیغات شماست

319 نظر

  1. insurance auto

    Oh que non on le fait pas plus….je crois que c’est pas mal égal…les gars aussi aimes switcher…et même continuer à « magasiner » pendant le projet présent !!Tu crois que nous les filles on a plus de temps aussi…??!!?!Mais c’est vrai que dans le fond les gars peuvent pas faire 2 choses en même temps..;)…lollll

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *